zima

User login

Nowe teksty

Modne czapki na zimę, czyli jak w nieskomplikowany i niedrogi sposób wyróżnić się z tłumu

 • Posted on: 1 August 2016
 • By: addmean
czapka
Author: Ben Babcock
Source: http://www.flickr.com
Czapki są koniecznym dodatkiem do naszych strojów, niezależnie od tego, ile mamy lat, gdzie pracujemy, gdzie jesteśmy zameldowani i w czym gustujemy. Zakładamy je przez cały rok. Te z daszkiem, wykonane z niegrubego materiału, są w sam raz na sierpniowe tropiki, a te ortalionowe będą użyteczne w podczas jesiennych ulew. Jednak zima jest porą roku, kiedy czapki wkładamy najczęściej. Modne czapki na zimę można kupić w hipermarketach i na targach, a ich wybór jest naprawdę duży. Najczęściej wybieramy te najprostsze modele w jednolitych barwach.

Kapelusze i czapki

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Dziecko na stoku
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
Nawał materiałów w sklepikach stanowi dziś istny raj dla kupujących. Można wybierać z ogromnej ilości spódnic, spodni, pulowerów, czy czapek to, co będzie dla konkretnej osoby najbardziej dopasowane.

Doskonałe ubrania kobiece na złą pogodę

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
płaszcz damski
Author: CHRISTOPHER MACSURAK
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut oka mogłoby się chyba wydawać, że zima nie jest raczej zbyt dobrym czasem dla fanów faktycznie ciekawego ubierania się. W końcu z racji bardzo niskich temperatur musimy wówczas okrywać się ubraniami wierzchnimi, które w większości przypadków nie mogą się prezentować szczególnie atrakcyjnie.

Jakie akcesoria są potrzebne w okresie zimowym

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
zima
Author: Midland
Source: Midland
Niestety, nie żyjemy w klimacie tropikalnym lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i mamy obowiązek, jako co roku ukryć krótkie spodnie w szafie, a zamiennie wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.

Moda zimowa

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Dostępne dziś wśród najnowszych ofert producenta odzieży płaszcze to rewelacyjne oraz dopracowane do najdrobniejszego szczegółu opcje. Przystosowane do warunków, które zimą są spodziewane w kraju, poszczególne firmy dające ubrania rewelacyjnie trafiają w wymagania swoich klientów. Znakomite ceny oraz mnogość dostępnych kolorów motywują coraz więcej osób do odnowienia zasobów swoich szaf oraz wybrania na nadchodzącą zimę płaszcza doskonałego.

Niebanalne wskazówki na temat trendów modowych na lato

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
modni mężczyźni
Author: Andreas Lehner
Source: http://www.flickr.com
Co rok i co rok zmienia się moda męska i moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, ale nie muszą pozostać, tak samo jak trendy na lato albo zimę. Panie na całym świecie od dawna bezustannie starają się nadążyć za zmieniającymi się trendami. Jedne wybrały uniwersalną zasadę wyciągania z najnowszych trendów tylko tego, co naprawdę im pasuje i ma szansę sprawdzić się przez dłuższy czas. Inne przebierają się co sezon w kogoś nowego i rozbijają budżet na coroczne wymiany zawartości swojej szafy, ale ostatecznie i tak nie są zadowolone z tego co mają.

My się zimy nie boimy... do czasu. Jak przetrwać zimę, a raczej jak podejść do niej właściwie? To nie taka straszna pora roku, należy tylko dobrze do tego podejść

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
zima
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
My się zimy nie boimy...najczęściej w okresie letnim. Tak można mówić, gdy jest ciepło, a my rozmarzeni chodzimy sobie ubrani lekko. Zima wydaje się wtedy dalekim koszmarem, jakiemu możemy pogrozić palcem. O tak, my się Ciebie nie boimy, myślimy, ponieważ wiemy, że nie ma możliwości, by nam coś zrobiła. No ale co się odwlecze, to... I kiedy kończy się sierpień czujemy pierwsze oznaki zbliżającego się koszmaru. We wrześniu może być jeszcze miło, lecz później to już... no wiadomo.