zabawki

User login

Nowe teksty

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

 • Posted on: 13 July 2016
 • By: addmean
Zabawki, zabawa
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Zabawki dla najmłodszych to aktualnie wielki przemysł. Pełne regały wszelkiego typu przedmiotów, ogromny wybór, każdego typu kolory, materiały. Dystrybutorzy zabawek prześcigają się w tworzeniu nowszych o wiele lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspomagać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego malucha.

Ciekawe plany na relaks dziecka w ogrodzie

 • Posted on: 18 January 2016
 • By: addmean
trampolina
Source: http://www.sport-shop.pl/
Dzieciństwo to radosny czas, to najwspanialszy okres w życiu. Jesteśmy wtedy beztroscy, nie musimy zamartwiać się o pieniądze czy pracę. Czujemy się bezpiecznie, ponieważ rodzice dbają o nasze bezpieczeństwo. Nie musimy myśleć o przyszłości, bo ważna jest tylko chwila. Jesteśmy jak zwierzaki – koty czy psy, jakie nie zdają sobie sprawy, iż życie ma swój kres. Zabawy umilają nam różnego rodzaju rozrywki, jakich w ostatnich latach pojawiło się bardzo dużo. Kiedy zjawia się lato wybieramy się z naszymi pociechami na ogród, aby tam korzystać z ciepłych dni.

Opcje wyboru zabawek konstrukcyjnych są nieograniczone

 • Posted on: 23 November 2015
 • By: addmean
pluszak
Author: Mike Licht
Source: http://www.flickr.com
Producent zadziwia w każdym kolejnym sezonie, ponieważ wychodzi do zaciekawionych ofertą klientów z dostosowanymi do najdrobniejszego detalu propozycjami. Mnogość opcji do wyboru zaskakuje, z tego też powodu zabawki konstrukcyjne są tak często i ochoczo wybierane przez rodziców. Mogą się okazać też znakomitym pomysłem na podarunek dla dziecka znajomej pary. Zabawa na długo, wielofunkcyjność i, co zdaje się być najistotniejszym, pełne bezpieczeństwo to najważniejsze cechy oferowanych przez nas przedmiotów.

Nauka w czasie zabawy

 • Posted on: 17 November 2015
 • By: addmean
Author: inplusPR
Nowe rozwiązania wkradają się w wiele dziedzin życia. Obserwuje się to również na przykładzie zabawek dla dzieci. Dawniej ze względów praktycznych dzieci zadowalały się nieskomplikowanymi zabawkami, które jednak bardzo dobrze stymulowały ich fantazję i kreatywność. W ostatnim czasie często można usłyszeć opinie, że obecnie produkowane zabawki nie stymulują rozwoju, gdyż dziecko wszystko ma podane niejako „na tacy” i nie musi samo niczego sobie wyobrażać. Na szczęście także w dzisiejszych czasach wytwarza się bardzo dużo artykułów zabawkowych, które tę wyobraźnię u najmłodszych pozwalają rozwijać.

Jakie zestawy lego wybierać na święta

 • Posted on: 22 October 2015
 • By: addmean
Klocki lego
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
Święta to okres radości ,a także obdarowywania bliskich prezentami. Do różnych prezentów dla bliskich ,jak i przyjaciół trzeba się za każdym razem silnie przyłożyć. Bezpieczniej bywa czasami wydać parę złotych więcej, aby być w stanie w pełni cieszyć się długo z ich radości czy też z wspólnej zabawy. Wszystkie prezenty są niezwykle istotne dla dzieci, które nieraz traktują je jako potwierdzenie własnej wartości. Jak jednak najlepiej wybierać takie prezenty?

Chcesz wypłynąć na prawidłowy rozwój swojego dziecka? Kup mu zabawki edukacyjne.

 • Posted on: 9 July 2015
 • By: addmean
Zabawka marki Fisher Price
Author: cyanide45
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie nadzwyczaj wiele mówi się na temat roli zabawek edukacyjnych. Są one bowiem niejednokrotnie uznawane za najlepsze źródło nauki dla małych dzieci, których umiejętności poznawcze są jeszcze w mocnym stopniu ograniczone. W dniu dzisiejszym w sklepach zabawkowych możemy bowiem odnaleźć na pewno niezmiernie wiele propozycji, niemniej tymczasem nie wszystkie z nich są godne uwagi.

Jakie zabawki dla dzieci kupić?

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Kiedy zbliżają się święta lub urodziny naszych dzieci, przeważnie pojawia się problem: jakie zabawki dla dzieci będą najwłaściwsze i gdzie je zamówić? Najtrudniejszą kwestią nie jest tylko to, czy sklepy z zabawkami mają w swojej ofercie wymarzone dla naszych dzieci niespodzianki, ale i to, czy wymarzona lub wybrana przez nas zabawka, jest bezpieczna i spełnia obowiązujące kryteria.

Rewelacyjne opcje znanych i cenionych marek

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
bratz
Author: Malik Bagci
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle lubiane tak przez starszych, jak i małych klientów na rynku zabawki, takie jak np. Bratz, to serie najnowocześniejszej rozrywki w znakomitym wydaniu. Te lalki wykonywane są od 2001 roku, natomiast ich sprzedaż wciąż wzrasta. Firma MGA Entertainment z Kalifornii jest czołowym producentem rozrywki na najwyższym poziomie. Cloe, Sasha, Yasmin oraz Jade to cztery lalki, które są popularne wśród dziewczyn szczególnie. Można je nabyć w znakomitych cenach w firmowych punktach oraz w sieci.

Kreatywne dzieciaki - w jaki sposób zagospodarować im czas?

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Wiosenna Świeżość - kolekcja ubrań dla dzieci
Author: Wójcik
Source: Wójcik
Kiedy nie wiemy, czym wypełnić czas sobie i swoim dzieciom możemy zawsze wziąć pod uwagę Internet. W sieci poza marnotrawstwem czasu na gapieniu się na plotki możemy również wyszukać rzeczy, które coś wniosą w nasze życie. Jednak jak wiadomo nie ma nic za free. Dostaniemy nagrodę, jeżeli sami coś ciekawego zrobimy. W sieci jest wiele ciekawych konkursów.

Znajdź zabawki idealne dla twojego malucha

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
toys for kids
Author: Ellen
Source: http://www.flickr.com
Dzieci już od wczesnych miesięcy swojego życia potrzebują w głównej mierze jak najwięcej zabawy. Właśnie dzięki zabawie najłatwiej poznają otaczającą ich rzeczywistość, kształcą swoje umiejętności, a przede wszystkim interesująco spędzają czas. Dlatego właśnie muszą posiadać różnorodne zabawki, które pozwolą im na świetną zabawę. Do podstawowych zadań dorosłych należy zagwarantowanie im ciekawych przedmiotów, które będą dla dzieciaków atrakcyjne, a równocześnie rozwijające i bezpieczne.

Pages