złoto

User login

Nowe teksty

Ciekawe zagadnienie: męska biżuteria

  • Posted on: 14 July 2016
  • By: addmean
biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną dość trudny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeżeli nie w popłoch (bo przecież prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają tendencje do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która bez wątpienia się dokonuje w naszym społeczeństwie.

Akcesoria z minerałów półszlachetnych

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
kamienie szlachetne
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Minerały są znane i lubiane w obrębie całego świata od wielu stuleci. W początkowym stadium ich wartość widziano tylko w kwestiach estetycznych, czyli krystalicznym kształcie i połysku. Te aspekty również zadecydowały o tym, że z kamieni szlachetnych zaczęto wyrabiać ozdoby. Kamienie te jednak to nie tylko uroda i połysk, ale również sporo praktycznych cech.

Najlepsze kolczyki Asos

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
Author: Anna Orska
Zazwyczaj najlepiej nie żałować pieniędzy na potrzebne dodatki do ubrań, takie jak przykładowo kolczyki. Jakie jednak nabyć, sztyfty ze stali chirurgicznej, czy niesamowite kolczyki Asos z motywem wiosennym? Doskonałym pomysłem przed wybraniem się na zakupy będzie zaznajomienie się z obecnymi trendami w modzie. Kanały internetowe ,a takżei specjalne programy telewizyjne oferują w tym wypadku sprytne i proste rozwiązaniem, jakie pozwala klientkom pomnażać wiedzę o modzie.
Kolczyki z pięknymi jaspisami, lub na przykład ozdobione perełkami, wyplatane ręcznie, bądź też zrobione w nieprzeciętnie nowoczesnej stylizacji - zdecydowanie spodobają się każdej kobiecie, ceniącej sobie oryginalność i wdzięk.

Szafiry znów w modzie

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
piękny duży szmaragd
Author: greyloch
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że najlepszymi przyjaciółmi kobiet są diamenty. I raczej coś w tym jest. Chyba nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na świecie, której nie dałoby się poderwać znakomitą biżuterią z tym właśnie świecidełkiem. Od długiego czasu jest un postrzegany za cechę niewyobrażalnego majątku. Twory jubilerskie z diamentem są synonimem elegancji i szyku. Są to autentyczne królewskie klejnoty i wszystkie damy chciałyby oglądać je we własnej szkatułce.