Wyprawka

User login

Nowe teksty

Przygotuj się na narodziny swojego dziecka. O czym nie nie wypada nie pamiętać?

  • Posted on: 3 June 2016
  • By: addmean
noworodek
Author: Seum Shine
Source: http://www.flickr.com
Ciąża to dosłownie zawsze niezwykle wyjątkowy moment dla każdego rodzica. W końcu musimy się wówczas przygotować do pojawienia się kolejnego członka rodziny, którego naturalnie powinniśmy odpowiednio powitać i od pierwszych chwil jego życia zagwarantować mu jak najlepszą opiekę.

Co powinno się kupić dla niemowlęcia?

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
Mothercare
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Przy kupowaniu wyprawki dla dziecka, należy zadbać o jego bezpieczeństwo. Kiedy niemowlę zaczyna raczkować lub chodzić jest narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa: wystające kanty, szklane dekoracje, stojące na meblach, które niemowlę może ściągnąć i zrobić sobie krzywdę.

Jak skompletować wyprawkę przeznaczoną dla własnego potomka?

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
To fajnie, że chciałbyś przygotować wyprawkę dla swojego dziecka - przecież o malucha trzeba umiejętnie zadbać. Jednakże nigdy nie powinieneś uważać, iż czymś mało odpowiednim jest to, aby poszukiwać na dzieciakach oszczędności. OK, człowiek pragnie kupić wyprawkę, która definitywnie wymiata, pod wszystkimi względami jest najlepsza. I ja to świetnie rozumiem. Jednakże fakty są takie, że spokojnie kupisz ubranka dziecięce oraz resztę, po atrakcyjnych cenach. Już ja się o to postaram - posiadam w owym temacie spore doświadczenie.