rodzice

User login

Nowe teksty

Sukienki komunijne. Początek maja to dla wszystkich drugoklasistów niezwykły okres

 • Posted on: 9 May 2016
 • By: addmean
sukienka komunijna
Author: Aonghus Flynn
Source: http://www.flickr.com
Początek maja to dla praktycznie wszystkich drugoklasistów niezwykły okres, gdyż wtedy właśnie jest najważniejszy dzień w ich dotychczasowym życiu, czyli przyjęcie pierwszej komunii. Przygotowania do niej trwają praktycznie od początku drugiej klasy. Zależnie od księdza, który ma z drugoklasistami religię do nauczenia i pozdawania jest określony przedział materiału, ale najczęściej jest on tak dobrany, że chyba żadne dziecko nie powinno mieć z tym większego problemu.

Wybór stosownego wózka

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
wózek
Author: X-lander
Source: X-lander
Nowoczesny rynek ma dużo do zaproponowania rodzicom małych dzieci. Niektóre produkty są całkowicie zbędne, inne natomiast naprawdę ułatwiają opiekę nad maluchami w każdym wieku. Jednym z tego rodzaju artykułów są wózki, które dają szansę na bezpieczne przenoszenie dziecka, które nadal nie umie dobrze chodzić. Jak w takim razie wybrać wózek? Jakie zagadnienia trzeba zdecydowanie wziąć pod uwagę?

Jakie produkty są potrzebne do opieki nad maluchem?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
zabawki
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj młodych rodziców zalewają akcesoria dziecięce, które wydają się być konieczne w opiece nad pociechami. Oczywiście tak nie jest, ponieważ jeszcze dwadzieścia lat temu umiano sobie dać radę i bez nich. Trzeba jednak zdecydować się na odpowiednią wyprawkę, jako że tym sposobem można sobie bardzo ułatwić rolę rodzica. Przykładem mogą być chociażby niezbędne obecnie pieluszki jednorazowe, jakie wyparły używane wcześniej pieluchy tetrowe. W co w takim razie rzeczywiście warto jest się wyposażyć? Przede wszystkim w wózek oraz fotelik samochodowy.

Obuwie made in Poland to dobra jakość

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
buty
Author: Tosca Blu
Source: Tosca Blu
Choćby ze względu na polską aurę trudno w ogóle wyobrażać sobie życie bez obuwia. Zresztą wiadomo, że buty są niezbędne do życia. Trzeba zatem poruszyć nieco kwestii dot. obuwia: dla dzieciaków, ale w dalszej części artykułu wspomnimy trochę o butach dla kobiet i mężczyzn. Bardzo cieszy, iż w dalszym ciągu polscy rodzice w czasie poszukiwania obuwia dla własnej pociechy często kupują powiedzmy sandaly dzieciece wytwarzane przez polskich producentów. W dalszym ciągu w Polsce produkuje się porządne buty, które co pewnie najważniejsze, nie będą rozwalone po krótkim czasie. Dzisiaj beznadziejne obuwie, które bardzo szybko się psuje to bądź co bądź coś za powszechnego. Niemiło to...

W wyczekiwaniu na bobasa

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Małe dziecko
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic ma swoje oczekiwania, choć często o nich nie mówi, gdyż tak nie przystoi. Każdy z przyszłych rodziców, a przynajmniej znaczna większość ma zakodowane gdzieś w głowie pragnienie – chłopczyk czy dziewczynka? Wiadomo, iż niezależnie od płci dziecka pokocha je najmocniej, jak może.

Jak zagospodarować atrakcyjny plac zabaw dla maluchów?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
plac zabaw
Author: Rubber Mulch
Source: http://www.flickr.com
Dzieci w każdym wieku przeważnie są faktycznie ruchliwe, wobec tego większość rodziców stara się w odpowiedni sposób spożytkować ich energię, ponieważ w innym wypadku przekształci się ona w niczym niezakłócone rozrabianie. Ciekawym rozwiązaniem są rzecz jasna wizyty na placach zabaw, dostępnych w każdym mieście. Takie publiczne place zabaw są coraz częściej wyposażone w nowoczesny i bezpieczny sprzęt, niemniej wskazane jest zastanowić się nad urządzeniem ich namiastki we własnym ogrodzie. Jak?

Wybór butów dla maluchów wielkim wyzwaniem

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Nóżki małego dziecka na brzegu morza
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Kochający rodzice zmierzają szczególnie do tego, by zapewnić swojemu dziecku wszystko co najlepsze i potrzebne do ich prawidłowego rozwoju. Dużą uwagę powinni więc przywiązywać zwłaszcza do kupowania odpowiednich produktów i to od pewnych producentów.

Pierwsze dziecko to naprawdę wyzwanie

 • Posted on: 18 January 2016
 • By: addmean
bawiąca się dziewczynka
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Wychowywanie dzieci to ogromne wyzwanie, szczególnie dla młodych rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierworodnego syna lub córki. Nie dość, iż powinniśmy odpowiednio zarabiać, żeby dać dzieciom przyszłość, to również musimy zmienić wiele własnych nawyków, na przykład, jeśli lubiliśmy pospać do późna, to teraz musimy o tym zapomnieć. Najistotniejsze jest jednak to, że od tego momentu przestajemy być odpowiedzialni jedynie za siebie.

Wyjątkowe pomysły dla dzieci

 • Posted on: 5 May 2015
 • By: addmean
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
W świetnie przygotowanej ofercie profesjonalistów jest pełna paleta doskonałych rozrywek dla dzieci. Rodzice wraz ze specjalistami ciągle poszukują rewelacyjnych rozwiązań, które pomocą malcom zorganizować zabawę na doskonałym poziomie. Bardzo dużym zaciekawieniem cieszy się tak zwane zrób to sam dla dzieci. Umiejętności manualne powinny być kształtowane od początku, dlatego głównie na to zwracana jest uwaga – zabawa ta ma charakter dydaktyczny.

Rozwój dziecka

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Kolorowanki ptaki mogą nadzwyczaj pomagać rozwój dziecka, dlatego też trzeba przyjrzeć się im bliżej. W trakcie dorastania pociechy dobrze nie zaniedbywać okresu przedszkolnego, kiedy maluch zaczyna nabywać zdolności konieczne dla jego dalszego prawidłowego rozwoju – jedną z tych zdolności jest rysowanie. Rysowanie silnie wiąże się z tak nadzwyczaj cenioną obecnie kreatywnością. Jak wybrać świetne kolorowanki? Podjęcie takiej decyzji nigdy nie jest zbyt banalne. Przed zakupem Najbardziej trafionym wyjściem z sytuacji będzie wcześniejsze zapoznanie się z ofertą z bajecznie kolorową i rozbudowaną ofertą kolorowanek aktualnie dostępnych na rynku.

Pages