rodzic

User login

Nowe teksty

W jaki sposób wychowywać swoje dzieci?

  • Posted on: 3 August 2016
  • By: addmean
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży
Author: Wójcik
Source: Wójcik
Zapewne każdy polski rodzic zdaje sobie sprawę, że jeśli chciałby, aby jego dziecko bardzo dobrze się rozwijało, w żadnym razie nie może dopuszczać do nawet najmniejszego zaniedbania. Naturalnie nie rozchodzi się tutaj o to by przesadzać, lecz należy dbać o absolutnie każdy aspekt mający związek z rozwojem dziecka. A więc przejdźmy w tym momencie do meritum...

Przygotuj się na narodziny swojego dziecka. O czym nie nie wypada nie pamiętać?

  • Posted on: 3 June 2016
  • By: addmean
noworodek
Author: Seum Shine
Source: http://www.flickr.com
Ciąża to dosłownie zawsze niezwykle wyjątkowy moment dla każdego rodzica. W końcu musimy się wówczas przygotować do pojawienia się kolejnego członka rodziny, którego naturalnie powinniśmy odpowiednio powitać i od pierwszych chwil jego życia zagwarantować mu jak najlepszą opiekę.

Książki edukacyjne skierowane do niemowląt

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
Rodzice z niemowlakiem
Author: Mirra Photography (Kristin Jona)
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś świeżo upieczonym rodzicem, zdecydowanie powinieneś zdać sobie sprawę z faktu, że rozwój twojego dziecka zaczyna się od jego pierwszych dni. W związku z tym chyba każdy rodzic powinien od samego początku zadbać o to, ażeby jego dziecko dostawało edukacyjne zabawki, które będą doskonale rozwijać jego umiejętności.

Które produkty dla malucha zamówić

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
smoczek
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Młoda mama ma wiele dylematów i całkowicie wcześniej nieznane trudności. Identycznie młody tata, choć zależy właściwie, jak angażuje się w wychowywanie dziecka. Przyjście na świat potomka to zawsze coś więcej niż ogromne wydarzenie, to zmiana o sto osiemdziesiąt stopni, unikatowa i niezwykła. Całe życie ulega odmianie, a młodzi rodzice stają się teraz odpowiedzialni za swoją pociechę. To z jednej strony bardzo stresująca świadomość, z drugiej wielkie szczęście. Młodzi rodzice powinni dopilnować wielu rzeczy – począwszy od potrzeb najbardziej pilnych, po te najbardziej wartościowe, emocjonalne.