pomysł

User login

Nowe teksty

Ciekawe zagadnienie: męska biżuteria

  • Posted on: 14 July 2016
  • By: addmean
biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną dość trudny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeżeli nie w popłoch (bo przecież prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają tendencje do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która bez wątpienia się dokonuje w naszym społeczeństwie.

Taniec i jego zalety

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
w szkole tańca
Author: BurnAway
Source: http://www.flickr.com
Są ci ludzie, którzy najzupełniej nie tańczą. Jednak najistotniejszą przyczyną tego stanu rzeczy w sumie nie są beznadziejne umiejętności, ale bardziej psychika. Przecież tańczyć ma możliwość praktycznie każdy. Gdy jesteśmy przesadnymi wstydnisiami, to mamy wielki problem z tym by tańczyć. Być może wielka popularność programów tanecznych w pozytywny sposób wpłynęła na postrzeganie tego jakże niesamowitego zajęcia? A więc w owym artykule będzie poruszonych trochę kwestii mających związek z tańcem. Niemalże każdy człowiek, którego choć trochę zainteresował taniec, znajdzie tutaj coś interesującego. No miejmy taką nadzieję.

Są tacy, którzy uwielbiają zabawne określenia, obrazki z umiłowanym zespołem, bohaterem albo wydarzeniem

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
nadruk
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Są ludzie, którzy uwielbiają mieć jedynie i wyłącznie gładkie koszulki, bez najmniejszych nadruków, rysunków lub zdań. Są także tacy, którzy lubią śmieszne określenia, obrazki z ukochanym zespołem, bohaterem, lub wydarzeniem. Jednak jeżeli chcemy posiadać coś naprawdę niepowtarzalnego, coś co nie będzie posiadał nikt kolejny, to z pewnością trzeba się wypytać, gdzie w pobliżu jest zakład, który proponuje wykonanie indywidualnych napisów.