mama

User login

Nowe teksty

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

  • Posted on: 13 July 2016
  • By: addmean
Zabawki, zabawa
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Zabawki dla najmłodszych to aktualnie wielki przemysł. Pełne regały wszelkiego typu przedmiotów, ogromny wybór, każdego typu kolory, materiały. Dystrybutorzy zabawek prześcigają się w tworzeniu nowszych o wiele lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspomagać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego malucha.

Praktyczne artykuły dla młodej mamy - co powinniśmy mieć?

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
karmienie
Author: Ceba Baby
Source: Ceba Baby
Oczekiwanie na przyjście na świat noworodka to okres wielkich przygotowań, zwłaszcza, gdy będzie to nasze pierwsze maleństwo i wszystko z tym związane to dla nas nowość. Koniecznych jest sporo akcesoriów, które przydadzą nam się w codziennej opiece nad dzieckiem. Rzecz jasna dobrze je posiadać także w wyprawce przygotowanej do szpitala. Co wobec tego przede wszystkim warto jest zakupić?
Tags: 

Szeroka baza ofert, jaka jest w sklepie internetowym dla niemowląt

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
Author: operalynn
Kobiety w stanie błogosławionym często piszą dziennik ciąży, który jest dla ich lekarza prowadzącego ogromnym ułatwieniem. Znajdują się w nim wszystkie użyteczne informacje, odnoszące się do całego procesu z uwzględnieniem następujące po sobie dni. Dzięki temu można prędko oraz bez żadnego problemu odtworzyć najważniejsze albo najtrudniejsze chwile ciąży. Prowadząc dziennik podczas ciąży można w prosty sposób odnotować każdą zmianę, a później mieć wspaniałą pamiątkę na wiele lat.