LEGO

User login

Nowe teksty

Ciężko odszukać malucha, jakie nie wiedziałoby Lego

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
Lego
Author: dierk schaefer
Source: http://www.flickr.com
Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie która produkuje najbardziej znane klocki na świecie. I jakich by nie miało lub nie pragnęło mieć i się nimi bawić. Historia tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać lat trzydziestych dwudziestego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii założona została niewielka firma, która w ciągu kilku kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku dziecięcych klocków. Niewątpliwie do tego sukcesu bardzo się przyczynił opatentowany na początku lat pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.

Jakie bajki są przeznaczone dla dziewczynek?

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
szafka pod telewizor
Author: Bonsoni.com
Source: http://www.flickr.com
Co bez dwóch zdań łączy małe dziewczynki z niemalże wszystkich krajów na naszej planecie? Oczywiście bajki barbi, chociaż nie rozchodzi się tylko o Barbi! Cóż, bajki faktycznie są przednie, nierzadko nawet pełnoletni ludzie, zdawałoby się rozsądni osobnicy, lubią co pewien czas włączyć baję własnemu dzieciakowi i sami nieco sobie pooglądać. I dobrze, kto rzekł, że bajki są całkowicie dla dzieciaków? Choć wiadomo, iż to głównie właśnie o nie chodzi. Na co zwracać uwagę jeżeli mowa o bajkach dla dzieciaków?

Jakie zestawy lego wybierać na święta

  • Posted on: 22 October 2015
  • By: addmean
Klocki lego
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
Święta to okres radości ,a także obdarowywania bliskich prezentami. Do różnych prezentów dla bliskich ,jak i przyjaciół trzeba się za każdym razem silnie przyłożyć. Bezpieczniej bywa czasami wydać parę złotych więcej, aby być w stanie w pełni cieszyć się długo z ich radości czy też z wspólnej zabawy. Wszystkie prezenty są niezwykle istotne dla dzieci, które nieraz traktują je jako potwierdzenie własnej wartości. Jak jednak najlepiej wybierać takie prezenty?

Przeczytaj, czym wyróżniają się nowe Lego Ninjago

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
lego
Author: seblinux78
Source: http://www.flickr.com
Obecnie na rynek są wypuszczane nowe zestawy klocków lego. Od lat każda seria cieszy się ogromną popularnością. Produkty znikają z półek w sklepach, a Ci bardziej leniwi, czym prędzej zamawiają najnowsze produkty drogą elektroniczną. Klocki lego ninjago to seria, która pozwala na fantastyczna zabawę. W serii jest kilka kompletów m.in. Ninjaścigacz, Piorunowy Pojazd, Ninjakopter i kilka innych. Przez, co zabawa może okazać się naprawdę wyśmienita i nieziemsko urozmaicona.