kreacje

User login

Nowe teksty

Strony o modzie to masa weny

  • Posted on: 18 July 2016
  • By: addmean
moda
Author: Zsa Zsa Zahira
Source: http://www.flickr.com
Moda dla jednych oznacza jedynie tyle, że w sklepach co jakiś czas zmienia się styl rzeczy, które są dostępne w sprzedaży. Dla innych trendy są czymś o wiele bardziej znaczącym. Duża liczba osób traktuje modę jako formę sztuki, co więcej - takiej, którą da się wykorzystać na co dzień. Nie są to niezrozumiałe obrazy czy dziwne konstrukcje artystyczne. Moda jest konkretem, który można włożyć i olśnić przyjaciół oraz przechodniów, którzy mijają Cię na ulicy.

Najważniejsze elementy garderoby kobiecej

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
płaszcze damskie
Od bardzo dawna wszystkim wiadomo o tym, że kobiety podchodzą do kwestii swojego wyglądu zewnętrznego z o wiele większą uwagą niż mężczyźni. Z tego też powodu nie można raczej dziwić się temu, że same tylko stworzone dla nich ubrania cechują się dużo większym zróżnicowaniem niż te męskie, i nawet w stosunkowo niewielkim sklepie spotkamy się z bardzo szerokim ich wyborem.

Niebanalne ubrania karnawałowe niezastąpione na zabawę. Jak wybrać?

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
stroje karnawałowe
Author: Visit Tuscany
Source: http://www.flickr.com
Czas karnawału to chwila, kiedy można bez problemu ubrać się w przeróżne kreacje i świetnie się bawić nawet jako dorosły. Kiedyś o wiele mniej chętni byliśmy do przebieranek, natomiast teraz podejście do tego tematu jest bardziej luźne.