komunia

User login

Nowe teksty

Przygotowanie do pierwszej komunii dziecka

  • Posted on: 9 May 2016
  • By: addmean
tort
Author: Janet
Source: http://www.flickr.com
Pierwsza komunia święta dziecka to bardzo istotny moment zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziców. Oprócz uroczystości odbywających się w świątyni często także urządzane są specjalne przyjęcia dla krewnych w mieszkaniu albo w specjalnie wynajętego do tego celu pomieszczenia. Związano z tym również zwyczaj dawania dziecku prezentów w tym dniu. Z kolei producenci towarów mogą zyskać na tym dniu.

Doskonale zorganizowane święto Twojego dziecka- Pierwsza Komunia Święta

  • Posted on: 9 May 2016
  • By: addmean
Pierwsza Komunia Święta
Author: Aonghus Flynn
Source: http://www.flickr.com
Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu religijnym dosłownie każdego człowieka – jest to w końcu jeden z najistotniejszych etapów w naszym rozwoju duchowym. Nie można jednak zapominać o tym, że w większości przypadków nie jest to jedynie czysto duchowe wydarzenie, bo nierzadko urządzamy z tej okazji przyjęcia dla całej rodziny. Jeżeli w takim razie nasze dzieci mają w najbliższym czasie przystąpić akurat do tego właśnie sakramentu, to my sami będziemy musieli zadbać o szereg najróżniejszych spraw, aby móc rzeczywiście dobrze świętować to wyjątkowe wydarzenie.

Wybieramy sukienki komunijne dla dziewczynek

  • Posted on: 23 March 2016
  • By: addmean
pierwsza komunia święta
Author: LisaThumann
Source: http://www.flickr.com
Firmy przedstawiające wśród swoich propozycji alby komunijne oraz dodatki dają do dyspozycji swe całkowite zaangażowanie. Dzięki stale poszerzającej się bazie ofert producenta znaleźć można wymagane sukienki komunijne, jakie są zawsze szyte na wymiar. Szkoły w kooperacji z księżmi i rodzicami najczęściej składają u nas wspólne zamówienie, więc staramy się dopasować ofertę, aby była zgodna z potrzebami naszych klientów. Sukienki na Pierwszą Komunię są u nas do kupienia w dobrych cenach.