gry

User login

Nowe teksty

W jaki sposób wychowywać swoje dzieci?

  • Posted on: 3 August 2016
  • By: addmean
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży
Author: Wójcik
Source: Wójcik
Zapewne każdy polski rodzic zdaje sobie sprawę, że jeśli chciałby, aby jego dziecko bardzo dobrze się rozwijało, w żadnym razie nie może dopuszczać do nawet najmniejszego zaniedbania. Naturalnie nie rozchodzi się tutaj o to by przesadzać, lecz należy dbać o absolutnie każdy aspekt mający związek z rozwojem dziecka. A więc przejdźmy w tym momencie do meritum...

Nauka w czasie zabawy

  • Posted on: 17 November 2015
  • By: addmean
Author: inplusPR
Nowe rozwiązania wkradają się w wiele dziedzin życia. Obserwuje się to również na przykładzie zabawek dla dzieci. Dawniej ze względów praktycznych dzieci zadowalały się nieskomplikowanymi zabawkami, które jednak bardzo dobrze stymulowały ich fantazję i kreatywność. W ostatnim czasie często można usłyszeć opinie, że obecnie produkowane zabawki nie stymulują rozwoju, gdyż dziecko wszystko ma podane niejako „na tacy” i nie musi samo niczego sobie wyobrażać. Na szczęście także w dzisiejszych czasach wytwarza się bardzo dużo artykułów zabawkowych, które tę wyobraźnię u najmłodszych pozwalają rozwijać.

Wyjątkowe pomysły dla dzieci

  • Posted on: 5 May 2015
  • By: addmean
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
W świetnie przygotowanej ofercie profesjonalistów jest pełna paleta doskonałych rozrywek dla dzieci. Rodzice wraz ze specjalistami ciągle poszukują rewelacyjnych rozwiązań, które pomocą malcom zorganizować zabawę na doskonałym poziomie. Bardzo dużym zaciekawieniem cieszy się tak zwane zrób to sam dla dzieci. Umiejętności manualne powinny być kształtowane od początku, dlatego głównie na to zwracana jest uwaga – zabawa ta ma charakter dydaktyczny.

najciekawsze gry na konsolę

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
Author: Panasonic Polska sp. z o.o.
Troska o dobry wypoczynek to jeden z ważnych warunków odczuwania dobrego samopoczucia w swoim mieszkaniu. Należy nastawić się dziś na bardziej aktywne formy wypoczynku niż tylko siedzenie przed telewizorem. Banalne gry na komputer a może raczej pewnego klienta interesują bardziej jakieś fantazyjne gry na x360? Interesujące gry na konsolę da się odszukać w specjalistycznych pismach.

jaki rodzaj zabaw edukacyjnych będzie najlepszy dla naszego dziecka

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
Author: Stablo
Gry edukacyjne są nieodzownym elementem w prawidłowym rozwoju pociechy. Dzięki ich walorom edukacyjnym wpływają na rozwój zdolności do logicznego i strategicznego myślenia oraz poszerzają wyobraźnię. To także świetna okazja, by spędzić jeszcze wiecej czasu z pociechą, a również doskonały pretekst by zainteresować je konkretną dziedziną wiedzy, zaoferowaną na przykład przez rodzica. To także doskonały sposób by już od wczesnych lat uczyć dzieci rozmów o grze i jej wątkach, zainteresować wiedzą o kulturach innych narodów. Zaletą gier edukacyjnych jest również oderwanie od czasu poświęconego przed niebieskimi pożeraczami czasu.