garnitur

User login

Nowe teksty

Ciekawe zagadnienie: męska biżuteria

 • Posted on: 14 July 2016
 • By: addmean
biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną dość trudny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeżeli nie w popłoch (bo przecież prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają tendencje do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która bez wątpienia się dokonuje w naszym społeczeństwie.

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Moda dla mężczyzny
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Ubrania także panom mogą sprawić kłopoty. Też chcą mieć swój własny styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

Ubiór na święta dla mężczyzny nie musi być sztywny i przewidywalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Koszula z garniturem
Author: Kent Wang
Source: http://www.flickr.com
To dość często jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że mężczyźni mają łatwiej niż panie, ponieważ ubiorą garnitur, jaki pasuje prawie na każdą okazję, natomiast kobieta musi kombinować, co wybrać, aby było w największym stopniu optymalnie. A weźmy na przykład okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest najbardziej właściwy, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

Jak modnie i niedrogo się ubrać?

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Modna garsonka
Każda kobieta lubi kupować sobie modne ciuchy. Nie ma znaczenia to czego w danej chwili potrzebujemy czy chcemy, każdy drobiazg daje przyjemność. W szczególności w tym okresie roku można zaszaleć gdyż w centrach handlowych letnie obniżki. Jeśli potrzebne są nam simple sukienki to teraz sklepy będą dla nas prawdziwym rajem. Czas promocji trwa bardzo krótko! Lepiej się spieszyć.

7 podstaw klasycznej garderoby eleganckiego mężczyzny

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Moda męska na karnawał
Author: Digel
Source: Digel
Dziś elegancki mężczyzna to jest nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój ubiór manifestuj status majątkowy. Zazwyczaj wie, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup odpowiednich ubrań do dobra inwestycja, ponieważ dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany głównie w środowisku pacy. Przykładowo na spotkaniu z klientem, czy w innych standardowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, dlatego warto uzupełnić swoją garderobę.

Nowe modele modnych męskich kurtek już do nabycia w salonach na obrębie całej Polski

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Sklep Zara generalnie odznacza się ogromnym wyborem swych produktów. Dotyczy to również kurtek. W punktach Zara bowiem pod pojęciem „kurtka damska” kryje się cała ogromna i urozmaicona gama produktów. Będą więc typowe kurtki o zróżnicowanych modelach, ale także marynarki, żakiety i tym podobne. W odróżnieniu od pozostałych marek płaszcze umieszczone są w osobnej kategorii. Wybór jest więc bardzo szeroki. Wspomniana oferta obowiązuje przy okazji sezonu wiosennego, a więc ubrania są stosunkowo cienkie i ze zwiewnych materiałów. Podobnie jak w przypadku każdego innego sklepu sieciowego, także w punktach Zara kolekcja uzależniona jest od pory roku. Firma Zara obecnie zyskuje sobie niezwykle szerokie grono miłośników, coraz częściej także wśród panów.

Męskie zakupy

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Manekin
Source: http://pixabay.com
Odzieży dla mężczyzn zazwyczaj poświęca się o wiele mniej uwagi niż tej dla kobiet. Nie znaczy to jednak, że panowie nie muszą przywiązywać wago do tego, co na siebie zakładaj. Wynika to w jakimś stopniu z faktu, że ubiór dla panów jest bardziej uniwersalny od damskiego. Na przykład na wszelkiego rodzaju imprezy mężczyzna może założyć garnitur i jest to mile widziany typ stroju. Panie z kolei na każdą okazję mogą mieć inną kreację.

Moda męska na każdą okazję

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014
Author: Digel
Source: Digel
Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast uskarżać się na ograniczenia, korzystniej będzie owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Nagle może się okazać, że to co na pozór blokowało – było doskonałą lekcją stylu i w przeciwieństwie do kobiet – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Dodatkowo, jesteśmy w stanie przy tym zachować własny styl i fantazję. Jak to zrobić?

Dress code to prawie biblia większości mężczyzn pracujących w firmach, gdzie formalny strój dodaje powagi i zaświadcza o ich profesjonalizmie

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Buty do garnituru
W większości międzynarodowych koncernów, w placówkach dyplomatycznych czy instytucjach bankowych wszelkiego typu pracownicy wydają się być powycinani z szablonu. Podobny ubiór, niemalże jednakowe buty i tak samo jednakowy uśmiech na twarzy powoduje, że wszyscy czują się jednakowi, niezależnie od tego jakie zajmują stanowisko. Nie jest zatem dziwne, że zdecydowanie narzucone zasady dotyczące ubioru nikomu nie przeszkadzają.

Twoje ubrania są Twoją wizytówką

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Zastanawiałaś się w ogóle, jak istotną rolę dla każdego spełniają elementy ubioru? Mawia się, że to nie ubranie zdobi kogoś, ale tak naprawdę to bzdura. Otoczenie definiuje nas – usposobienie, bogactwo, status –poprzez to, co nosimy. Dobry dobór stroju jest fundamentalny, istnieją w istocie jasno określone normy.

Pages