Eleganckie i casualowe stylizacje dla mężczyzn

User login

Nowe teksty

Ciekawe zagadnienie: męska biżuteria

  • Posted on: 14 July 2016
  • By: addmean
biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną dość trudny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeżeli nie w popłoch (bo przecież prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają tendencje do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która bez wątpienia się dokonuje w naszym społeczeństwie.

Z jakiego powodu powinno się nabyć ubrania dobrych marek?

  • Posted on: 27 June 2016
  • By: addmean
dżinsy marki Levis
Author: Michael Carian
Source: http://www.flickr.com
Dziś ubrania mają dość duże znaczenie. Pozwalają nie tylko zasłonić ciało, ale są również wyrazem stylu, jak również przekonań. W dodatku, ubrania świadczą w ogromnej mierze o posiadanej pozycji społecznej. Sporo mówi się o towarach markowych. Czy dobrze jest faktycznie w nie inwestować? Czy ich cena jest adekwatna? Oczywiście tak, firmy takie najczęściej bowiem zapewniają, że ubrania, które są przez nie projektowane oraz produkowane są najlepszej jakości. Przykładem może być między innymi firma Levis, której podstawowym towarem są popularne na całym świecie jeansy, nie tylko świetnie skrojone, ale wyprodukowane z najlepszej jakości materiału.

Jeśli jesteś dziewczyną, na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielce Twój facet nie lubi chodzić na zakupy

  • Posted on: 27 June 2016
  • By: addmean
jeansy
Author: Erich Ferdinand
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś kobietą, stanowczo doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielce Twój mąż nie lubi chodzić na zakupy. Jeżeli spotkałaś chłopaka, który posłusznie chodzi za Tobą po sklepach, wówczas na pewno możesz mówić o wyjątkowym szczęściu. Najczęściej jednak trafiamy na chłopaków, którzy nie przepadają za chodzeniem po sklepach i którzy sądzą, że jedna koszula kategorycznie wystarczy im na kolejne kilka lat życia. Jeżeli zastanawiasz się, jak w takim razie elegancko ubrać swojego faceta, który nie chce się z Tobą udać do sklepu, wtedy bez wątpliwości powinnaś myśleć bardziej przyszłościowo.

Ekskluzywna bielizna - gorsety, stroje kąpielowe, piżamy

  • Posted on: 9 June 2016
  • By: addmean
Krisline - piżama
Source: Jagna.pl
Bielizna stanowi ważny atrybut codziennego ubioru. Gdy jest niewygodna to popsuje cały dzień, a nawet noc, podczas snu. By tego uniknąć powinno się wybierać bieliznę nie tylko dobrze dopasowaną, co jest oczywiście bardzo istotne, ale także taką, w której skóra może swobodnie oddychać. Wbrew pozorom nie muszą to być nudne zestawy. Obecnie powszechnie dostępna stała się bielizna wygodna a zarazem seksowna, lecz niekiedy z tego powodu ceny są dość wygórowane.

Zwięzłe dzieje szycia i powodzenia spodni dżinsowych na świecie

  • Posted on: 6 June 2016
  • By: addmean
Spodnie na modelu
Author: missing you...
Source: http://www.flickr.com
Dżinsy, w postaci którą znamy obecnie, istnieją już od 140 lat. W tym czasie, fabryka odzieży ze Stanów Zjednoczonych, zaczęła produkcję spodni z denimu, przeznaczonych dla robotników, ranczerów oraz żołnierzy, a później również dla zwykłych obywateli.

Pages