dziecko

User login

Nowe teksty

W jaki sposób wychowywać swoje dzieci?

 • Posted on: 3 August 2016
 • By: addmean
Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży
Author: Wójcik
Source: Wójcik
Zapewne każdy polski rodzic zdaje sobie sprawę, że jeśli chciałby, aby jego dziecko bardzo dobrze się rozwijało, w żadnym razie nie może dopuszczać do nawet najmniejszego zaniedbania. Naturalnie nie rozchodzi się tutaj o to by przesadzać, lecz należy dbać o absolutnie każdy aspekt mający związek z rozwojem dziecka. A więc przejdźmy w tym momencie do meritum...

Jak zapewnić pomoc uczniom z problemami psychicznymi?

 • Posted on: 14 July 2016
 • By: addmean
niepełnosprawność
Author: Government of Alberta
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesna psychologia wyróżnia już bardzo wiele rozmaitych zaburzeń psychicznych, które mogą dotykać szczególnie dzieci. Przynajmniej podstawowa wiedza w ich temacie może być niesamowicie wręcz ważna dla wszystkich rodziców, bowiem jedynie dzięki niej będziemy mogli skutecznie zareagować na jakiekolwiek oznaki czegoś takiego. Warto wspomnieć o tym, że sporo rodziców popełnia bardzo poważny błąd, zupełnie bagatelizując problemy swych dzieci, nierzadko obwiniając o to po prostu „trudny wiek”. W rzeczywistości jednak może to mieć niezwykle niebezpieczne konsekwencje, zatem gdy tylko zaobserwujemy, że z naszymi pociechami dzieje się coś złego, to błyskawicznie powinniśmy wybrać się do właściwego specjalisty.

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

 • Posted on: 13 July 2016
 • By: addmean
Zabawki, zabawa
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Zabawki dla najmłodszych to aktualnie wielki przemysł. Pełne regały wszelkiego typu przedmiotów, ogromny wybór, każdego typu kolory, materiały. Dystrybutorzy zabawek prześcigają się w tworzeniu nowszych o wiele lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspomagać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego malucha.

Jak przygotować dobrą Pierwszą Komunię?

 • Posted on: 6 June 2016
 • By: addmean
dziewczynka podczas pierwszej komunii
Author: John Ragai
Source: http://www.flickr.com
Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu religijnym dosłownie każdego człowieka – jest to w końcu jeden z najważniejszych etapów na naszej drodze rozwoju duchowego. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że najczęściej nie jest to jedynie czysto duchowe wydarzenie, ponieważ nierzadko urządzamy z tej okazji przyjęcia dla całej rodziny. Jeżeli zatem nasze dzieci mają w najbliższym czasie przystąpić akurat do tego właśnie sakramentu, to my sami będziemy musieli zadbać o szereg różnych rzeczy, aby móc świętować to wydarzenie w rzeczywiście wyjątkowy sposób.

Przygotuj się na narodziny swojego dziecka. O czym nie nie wypada nie pamiętać?

 • Posted on: 3 June 2016
 • By: addmean
noworodek
Author: Seum Shine
Source: http://www.flickr.com
Ciąża to dosłownie zawsze niezwykle wyjątkowy moment dla każdego rodzica. W końcu musimy się wówczas przygotować do pojawienia się kolejnego członka rodziny, którego naturalnie powinniśmy odpowiednio powitać i od pierwszych chwil jego życia zagwarantować mu jak najlepszą opiekę.

Doskonale zorganizowane święto Twojego dziecka- Pierwsza Komunia Święta

 • Posted on: 9 May 2016
 • By: addmean
Pierwsza Komunia Święta
Author: Aonghus Flynn
Source: http://www.flickr.com
Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu religijnym dosłownie każdego człowieka – jest to w końcu jeden z najistotniejszych etapów w naszym rozwoju duchowym. Nie można jednak zapominać o tym, że w większości przypadków nie jest to jedynie czysto duchowe wydarzenie, bo nierzadko urządzamy z tej okazji przyjęcia dla całej rodziny. Jeżeli w takim razie nasze dzieci mają w najbliższym czasie przystąpić akurat do tego właśnie sakramentu, to my sami będziemy musieli zadbać o szereg najróżniejszych spraw, aby móc rzeczywiście dobrze świętować to wyjątkowe wydarzenie.

Wybór stosownego wózka

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
wózek
Author: X-lander
Source: X-lander
Nowoczesny rynek ma dużo do zaproponowania rodzicom małych dzieci. Niektóre produkty są całkowicie zbędne, inne natomiast naprawdę ułatwiają opiekę nad maluchami w każdym wieku. Jednym z tego rodzaju artykułów są wózki, które dają szansę na bezpieczne przenoszenie dziecka, które nadal nie umie dobrze chodzić. Jak w takim razie wybrać wózek? Jakie zagadnienia trzeba zdecydowanie wziąć pod uwagę?

Ciężko odszukać malucha, jakie nie wiedziałoby Lego

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Lego
Author: dierk schaefer
Source: http://www.flickr.com
Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie która produkuje najbardziej znane klocki na świecie. I jakich by nie miało lub nie pragnęło mieć i się nimi bawić. Historia tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać lat trzydziestych dwudziestego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii założona została niewielka firma, która w ciągu kilku kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku dziecięcych klocków. Niewątpliwie do tego sukcesu bardzo się przyczynił opatentowany na początku lat pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.

W jaki sposób przygotować się urodzenie się córki lub syna?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
dziecko
Author: Benedict Seah
Source: http://www.flickr.com
Ciąża, szczególnie pierwsza jest dla kategorycznej większości osób wydarzeniem stresującym, ponieważ młodzi rodzice pragną być pewni, że zdołają dobrze się przygotować na przyjście na świat własnego potomka. Obecnie w sklepach sprzedawany jest dość szeroki asortyment artykułów dla dzieci w każdym wieku. O co w takim przypadku koniecznie należy się zatroszczyć? Które produkty są niezbędne?

Jakie mamy najlepsze zabawki dla małych niemowląt?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
bujak
Author: Little Bird Told Me
Source: www.ejdystrybucja.pl
Chyba w życiu każdego z nas narodziny małego dziecka to ogromne przeżycie. Kiedy w Twojej rodzinie także urodziło się dziecko, wówczas niewątpliwie będziesz chciał je zobaczyć. Jeżeli idziesz z wizytą do niemowlęcia, wówczas kategorycznie nie powinno się przychodzić z pustymi rękoma. Niemal najbardziej modnym prezentem są przytulanki dla niemowląt, jeśli jednak chcesz kupić coś innego, mamy dla Ciebie sporo porad.

Pages