dzianina

User login

Nowe teksty

Modne czapki na zimę, czyli jak w nieskomplikowany i niedrogi sposób wyróżnić się z tłumu

  • Posted on: 1 August 2016
  • By: addmean
czapka
Author: Ben Babcock
Source: http://www.flickr.com
Czapki są koniecznym dodatkiem do naszych strojów, niezależnie od tego, ile mamy lat, gdzie pracujemy, gdzie jesteśmy zameldowani i w czym gustujemy. Zakładamy je przez cały rok. Te z daszkiem, wykonane z niegrubego materiału, są w sam raz na sierpniowe tropiki, a te ortalionowe będą użyteczne w podczas jesiennych ulew. Jednak zima jest porą roku, kiedy czapki wkładamy najczęściej. Modne czapki na zimę można kupić w hipermarketach i na targach, a ich wybór jest naprawdę duży. Najczęściej wybieramy te najprostsze modele w jednolitych barwach.

Ubrania niezbędne w szafie w tym sezonie? - ubrania wykonane z dzianiny!

  • Posted on: 5 May 2015
  • By: addmean
tkanina
Czy chciałabyś wiedzieć, co mają ze sobą wspólnego rajstopy, zwiewne bluzeczki, ale też czapki? Nawet jeśli uszyte są z rozmaitych materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Ogólnie rzecz biorąc, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny stosuje się na masową skalę w produkcji ubrań dzięki licznym zaletom: elastyczności, miękkości, które wnoszą mnóstwo korzyści do damskiej konfekcji.

Lato to najlepsza pora roku, by zaprezentować w nowych ubraniach

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
sukienki
Author: Gatta
Source: Gatta
Lato to idealna pora roku, by zaprezentować w modnych ubraniach. Wiele kobiet boi się eksperymentować z oryginalnymi kolorami, zupełnie niesłusznie, ponieważ kolorowe sukienki idealnie prezentują się w sezonie letnim. Warto w ten sposób urozmaicić nieco swoją letnią garderobę i nie bać się zmian. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co nabyć na letnich wyprzedażach warto zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taką usługę, wtedy nierzadko wiele przydatnych porad przeczytamy na blogach modowych.