czapka

User login

Nowe teksty

Modne czapki na zimę, czyli jak w nieskomplikowany i niedrogi sposób wyróżnić się z tłumu

  • Posted on: 1 August 2016
  • By: addmean
czapka
Author: Ben Babcock
Source: http://www.flickr.com
Czapki są koniecznym dodatkiem do naszych strojów, niezależnie od tego, ile mamy lat, gdzie pracujemy, gdzie jesteśmy zameldowani i w czym gustujemy. Zakładamy je przez cały rok. Te z daszkiem, wykonane z niegrubego materiału, są w sam raz na sierpniowe tropiki, a te ortalionowe będą użyteczne w podczas jesiennych ulew. Jednak zima jest porą roku, kiedy czapki wkładamy najczęściej. Modne czapki na zimę można kupić w hipermarketach i na targach, a ich wybór jest naprawdę duży. Najczęściej wybieramy te najprostsze modele w jednolitych barwach.

Czy da się szybko skompletować garderobę na sezon zimowy

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
zima
Author: Midland
Source: Midland
Nie wszystkie rękawiczki są sobie równe. Nawet dawniej, kiedy jeszcze były pojedynki, to lepiej było zostać wezwany na pojedynek przez bogatego notabla niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie również mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Na przykład na zimę możemy zdecydować się na mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule omówimy zaś rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Wakacyjny wyjazd to za każdym razem wielkie przedsięwzięcie dla wszystkich domowników

  • Posted on: 16 June 2015
  • By: addmean
dziecko bawiące się maskotką
Author: Jessi R & Math R
Source: http://www.flickr.com
Przecież trzeba się na ten długi pobyt w innym miejscu porządnie zapakować. Spakowanie za dużej liczby ekwipunku nie będzie wchodzić w grę, jeżeli będzie do dyspozycji nieduży samochód. W takim przypadku trzeba się skoncentrować na zabraniu jedynie najbardziej potrzebnych przedmiotów. Należą do nich z pewnością ubrania wszystkich domowników, przybory toaletowe oraz osobiste drobiazgi każdego z członków rodziny. To tak naprawdę konieczne minimum, niezbędne w każdym miejscu poza domem.
Tags: