ciuchy

User login

Nowe teksty

Strony o modzie to masa weny

 • Posted on: 18 July 2016
 • By: addmean
moda
Author: Zsa Zsa Zahira
Source: http://www.flickr.com
Moda dla jednych oznacza jedynie tyle, że w sklepach co jakiś czas zmienia się styl rzeczy, które są dostępne w sprzedaży. Dla innych trendy są czymś o wiele bardziej znaczącym. Duża liczba osób traktuje modę jako formę sztuki, co więcej - takiej, którą da się wykorzystać na co dzień. Nie są to niezrozumiałe obrazy czy dziwne konstrukcje artystyczne. Moda jest konkretem, który można włożyć i olśnić przyjaciół oraz przechodniów, którzy mijają Cię na ulicy.

Czemu warto postawić kreację żołnierska?

 • Posted on: 23 June 2016
 • By: addmean
moro
Source: http://www.sxc.hu/
Wojskowe inspiracje są obecne w modzie od wielu lat. Wielu kobietom ten styl przypadł bardzo do gustu. Dlaczego dobrze jest postawić styl żołnierski? Głównie dlatego, że styl militarny uwydatnia indywidualizm jak i temperament. Dołącz do własnej stylizacji elementy militarne, a Twój strój szybko nabierze pewnej charyzmy. To idealny wybór, by dodać sobie pewności siebie lub uwydatnić mocny temperament. Militaria są kojarzone z twardym kodeksem, ale styl wojskowy nie musi mieć absolutnie nic wspólnego z rygorem. Wręcz przeciwnie, idealnie odróżni Cię w tłumie i podkreśli Twoją niepowtarzalność.

Wyjeżdżamy na urlop. Co musimy spakować?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Moda damska w stylu grunge
Author: House
Source: House
Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś interesujący wypad. Całość jest już dopięte na ostatni guzik, wyjazd zapłacony, lecz wciąż puste bagaże podróżne pokazują, iż przed nami ciężki, niezbędny obciążenie – pakowanie. Co ze sobą zabrać, aby wyjazd był owocny? Ogólnie odpowiedź na to zagadnienie dla wszystkich może oznaczać coś innego, lecz są określone przedmioty, które wziąć po prostu trzeba. Na pewno ciuchy.

Jaką ciuchy nabyć uprawiając sporty zimowe?

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
w podróży
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Ciuchy termoaktywne początkowo używane były w zgodzie ze swoim przeznaczeniem więc jako profesjonalna odzież dla sportowców lub dla wojska. Z biegiem czasu jej funkcje poszerzyły się znacznie. Głównie dlatego, że jest ona niezwykle praktyczna w używaniu również codziennym.

Jej cechy dają komfort a jest to niezwykle istotne jeśli mówimy o takich przedmiotach jak np. bokserki termoaktywne - bielizna która ze swej natury musi być wygodna.

Moda damska wczoraj i dziś

 • Posted on: 20 November 2015
 • By: addmean
moda damska
Author: MOHITO
Source: MOHITO
W dzisiejszych czasach kobiety nawet całkiem niechcący są bombardowane informacjami o modzie. Nie trzeba poszukiwać stylistki, nie musimy chodzić do szkoły, gdzie mielibyśmy zajęcia z materiałoznawstwa i historii ubioru, wystarczy włączyć któryś program w TV. Nawet w śniadaniowych programach porusza się tematy dotyczące mody damskiej.

Sprawdź co w trawie piszczy czyli płaszcze na wiosnę.

 • Posted on: 9 November 2015
 • By: addmean
Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy uporać się z zbliżającą się ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej przybyciem poupychajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale zwiewnych płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych spacerów po parku.

Czy warto kupować kurtki puchowe i na jakie okazje wkładać tego typu okrycie

 • Posted on: 30 July 2015
 • By: addmean
kurtka
Author: Anne Worner
Source: http://www.flickr.com
Każda białogłowa pragnie, żeby ciągle w jej bieliźniarkach pojawiały się nowe ubrania. Faceci takiego problemu zwykle nie mają, ale raz na jakiś czas również i oni muszą odświeżyć swoją garderobę. Nadchodząca zimowa pora jest znakomitą okazją, żeby wybrać się do butików odzieżowych. Oprócz kupna typowo zimowych akcesoriów, czyli: nakryć głowy, szalików, mufek czy kozaków, prawdziwa kobieta nie zawaha się wydać monet na porządne, ciepłe i nade wszystko modne, kurtki puchowe.

Chcesz być niebanalna? Możesz to osiągnąć!

 • Posted on: 30 July 2015
 • By: addmean
trench
Author: AnnieAnniePancake
Source: http://www.flickr.com
Jak wyglądać oryginalnie? Zagadnienie to niesie w sobie ładunek dwuznaczności, bo można zrobić z siebie coś podobnego do „słupa ogłoszeniowego”, obok jakiego każdy będzie stawał, by się przypatrzeć. To się nazywa: niech mnie zobaczą za wszelką cenę. Można też wybrać drugi, bardziej stonowany sposób. Odziać się tak, żeby było widać, jaki mamy fajny gust, ale jednocześnie, ażeby wszyscy się nie gapili, jak na krzykliwy afisz!

Wymiana elementów garderoby, czyli wygodne rozwiązanie na jesienne dni

 • Posted on: 25 May 2015
 • By: addmean
spodnie i legginsy
Author: Seth Anderson
Source: http://www.flickr.com
Wraz z końcem lata i upałów zaczynamy zakładać kolejne warstwy ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą zachwyceni jeśli część swojej garderoby, z letnimi ubraniami włącznie zostanie ulokowana w szafie na kolejny rok. Jesień i zima to początek zakładania kurtek, bluz, szalików i długich spodni – męczarnia dla niejednej osoby.

Ombre - czyli modne cieniowanie

 • Posted on: 29 April 2015
 • By: addmean
Author: BGN
Ta tajemniczo brzmiąca nazwa ombre w dosłownym tłumaczeniu oznacza po prostu cień. Efekt cienia świetnie został wykorzystany przez projektantów rzeczy. Kolejny już sezon cieszy się popularnością. Dodatkowo jest stosowany nie tylko przy szyciu ubrań, ale także przy zdobieniu paznokci, tworzeniu makijażu czy farbowaniu włosów.

Pages