akcesoria

User login

Nowe teksty

Ciekawe zagadnienie: męska biżuteria

 • Posted on: 14 July 2016
 • By: addmean
biżuteria dla mężczyzn
Author: RAHUL GS
Source: http://www.flickr.com
Przede mną dość trudny temat - biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne niebezpieczeństw. Wielu mężczyzn po zobaczeniu tejże frazy mogłoby popaść jeżeli nie w popłoch (bo przecież prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają tendencje do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a wręcz nad zamianą ról społecznych która bez wątpienia się dokonuje w naszym społeczeństwie.

A może kolorowa stylizacja na karnawał?

 • Posted on: 23 June 2016
 • By: addmean
make-up
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe spotkania oznaczały czas, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek reguły i każdą rzecz można było wykonywać inaczej niż robi się to każdego szarego dnia. Podobnie możesz podejść do imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy poszukujesz kreacji właściwej dla siebie. Na co dzień chodzisz zachowawczo ubrana do biura? W takim razie w ramach imprezy powinnaś skusić się na kolorowe imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, by przeobrazić się w najbardziej kolorową postać na parkiecie?

Idealne akcesoria dla maluchów – co zakupić?

 • Posted on: 13 May 2016
 • By: addmean
fotelik samochodowy
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Dziecko to bez wątpienia bardzo duża radość, ale też duże wydatki do poniesienia przez rodziców. Zwłaszcza ciężkie bywają początki, kiedy w krótkim czasie musimy zakupić sporo akcesoriów i przedmiotów niezbędnych do opieki nad maluchem. Gromadzenie wyprawki nie jest również prostym zadaniem, bowiem wymaga długich wyszukiwań i zwracania uwagi na liczne detale.

Markowe propozycje producenta alb komunijnych

 • Posted on: 9 May 2016
 • By: addmean
pierwsza komunia święta
Author: Léo Mabmacien
Source: http://www.flickr.com
Stawiając na znakomitą odzież, to znaczy alby komunijne, należy podejść do tego z rozsądkiem. Zwykle jest tak, że wszyscy z klasy zamawiają jeden rodzaj kreacji komunijnych, w celu uniknięcia podkreślania nierówności finansowych oraz zbędnego wyróżniania się. Szeroka oferta, jaką przygotował już jakiś czas temu tak niesamowicie ceniony producent na rynku, ciągle wpada w oko kolejnym, przyszłym osobom, które za niedługo przystąpią po raz pierwszy do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii.

Najlepsze torebki i walizki w sezonie – prostota i praktyczność

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
Akcesoria podrożne w stylu glamour
Author: EMPIK
Source: EMPIK
W dzisiejszych czasach wiele osób często podróżuje – są to zarówno podróże bezpośrednio związane z pracą, jak i całkowicie prywatne urlopy , a także podróże związane z zainteresowaniami. Dlatego bez wątpienia warto zwrócić mocniej uwagę na jakość toreb i walizek, które służą do przechowania i przenoszenia bagażu oraz zadbać, żeby służyły jak najdłużej.

Kominiarki i kaszkiety

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
czapka z daszkiem
Author: Riccardo Palazzani
Source: http://www.flickr.com
Wyprawa na zakupy to sama radość, tak przynajmniej mogłoby się czasem zdawać. Niestety, pytania. nie zawsze okazują się takiego rodzaju łatwe i zakup choćby opaski na uszy mogą z przyjemności stać się nieoczekiwanie czymś bardzo męczącym. Nawał propozycji oraz wieka liczba produktów komplikują wybór, nieraz powodując stres i kłopot z odpowiedzeniem sobie na pytanie, po co właściwie przyszło się do marketu. Jak jednak unikać takich kłopotów jak również w który sposób najlepiej podejść do zakupu nakryć głowy?

Karmienie piersią – powrót do natury!

 • Posted on: 15 March 2016
 • By: addmean
niemowlę
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu zapanowała moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie widoczny jest także jeśli chodzi o młodych rodziców. Młode mamusie coraz częściej chcą karmić piersią swoje maleństwo co niezmiernie cieszy pediatrów i położne, bo korzyści z karmienia naturalnego niemowlaka są niezmierne!

Świat rzeczy markowych

 • Posted on: 11 December 2015
 • By: addmean
converse
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Spotkać się można w społeczeństwie z opinią, że nie ma sensu kupować markowych rzeczy, skoro można znaleźć tańsze, tak samo ładne tylko bez „metki”. Naturalnie to nieodpowiednie myślenie. Oryginalne rzeczy owszem, kosztują więcej, lecz płacimy za wysoką jakość, doskonałe wykonanie, a nie za „metkę”.

Producent aldo oferuje klientom jedynie najlepszą jakość

 • Posted on: 8 December 2015
 • By: addmean
buty
Author: Heppin.com
Source: Heppin.com
Doskonale dostosowana paleta możliwości, na jaką można trafić już teraz u producenta, wywiera ogromne wrażenie na klientach. Pragną oni wybierać dla siebie to, co doskonałe. Niezwykły wybór, jakie zapewniają buty pantofelek24.pl, podoba się konsumentom w najwyższym stopniu. Przemyślane rozwiązania okazują się według wielu odpowiednim wyborem. Bezgraniczne możliwości wyboru, znakomita dostępność rozwiązań oraz pełne dopasowanie do obecnych wymogów klientów to nie wszystko, co może już dzisiaj zaproponować producent.

Pages